17 ročné dievča s rakovinou urobilo silné rozhodnutie po tom, čo jej vypadali všetky vlasy

2073

Andrea, ktorá žije v Texase prišla o vlasy počas chemoterapie. Diagnostikovali jej druhé štádium sklerózy Hodgkinovho lymfómu. Liečba mladé dievča zasiahla natoľko, že sa začala cítiť menejcenná a pripadala si, že je ostatným na obtiaž.

Rakovina mi nezabránila byť princeznou.” To je správa od 17-ročnej Andrey Salazar. Pozrite sa na fotografie. Nikto jej nemôže oponovať.

Jej mama sa rozhodla zdieľať dcérin príbeh s rôznymi modelingovými agentúrami. Fotografka jednej z nich dokázala perfektne zachytiť Andreinu prirodzenú krásu. Fotografom bola Gerardon Garmendia, ktorý zachytila dievča na fotkách, uvedených nižšie. Jednu fotografiu zdieľala na sociálnej sieti Facebook a doteraz má cez 600 000 likov a vyše 100 000 zdieľaní.

[irp posts=”19838″ name=”17 ročné dievča s rakovinou urobilo silné rozhodnutie po tom, čo jej vypadali všetky vlasy”]

“Táto cesta ma naučila milovať a akceptovať samu seba takú, aká naozaj som a ako vyzerám,” napísala Andrea na Facebooku. “Vlasy na hlave o človeku nepovedia, aký je. Všetky dievčatá sú princezné a dnes sa cítim krásne vo všetkých smeroch.”

“Neexistujú žiadne vedľajšie účinky,” povedala Andrea.

rakovinaprincezna1

“Netušila som, že mám rakovinu, kým som sa v jedno ráno nezobudila s tým, že som sa zle vyspala a bolí ma krk.”

rakovinaprincezna6

“O pár minút na to som si na krku nahmatala veľkú guľku.”

rakovinaprincezna5

[irp posts=”19838″ name=”17 ročné dievča s rakovinou urobilo silné rozhodnutie po tom, čo jej vypadali všetky vlasy”]

Lekári jej diagnostikovali druhé štádium sklerózy Hodgkinovho lymfómu.

rakovinaprincezna4

“Pred chemoterapiou som bola sebavedomá osoba, ale keď mi začali vypadávať vlasy a pozrela som sa na seba do zrkadla, nemohla som sa cítiť sebavedome. Veľmi ma to zasiahlo.”