Žene sa zjavovali mŕtvi príbuzní. Pri pôrode však lekári odhalili desivú pravdu!

Keď je žena v očakávaní, má to byť to najkrajšie obdobie. Bohužiaľ, nie všetky ženy prežívajú toto obdobie v šťastí a v pokoji. Rovnaké to bolo aj v prípade tehotnej Leony, ktoré sa zjavovali mŕtvi príbuzní aj Ježiš. Neskôr však lekári odhalili desivú pravdu!

4791

Leona Daly, ktorá má 37 rokov a pochádza z Írska, si počas tehotenstva prešla doslova peklom. Radosť z vymodleného bábätka jej prekazili psychické problémy, ktoré ju úplne odstavili.

Jedného dňa tehotná Leona upadla do kómy. Neskôr, keď sa zobudila, priznala, že mala vidiny svojich mŕtvych príbuzných a dokonca sa jej zjavil aj Ježiš. Potom stratila pamäť a nedokázala spoznať ani svojho priateľa a rodičov. Lekári bohužiaľ nedokázali určiť, čo tieto ťažké psychické stavy vyvolalo.

58160d713d391

Pravda sa ukázala až v deň pôrodu, kedy sa Leone aj jej priateľovi narodil krásny zdravý chlapček. Lekári však v tele rodičky našli ešte niečo iné. Mala v sebe nádor veľký ako tenisová loptička. Lekári sa začali domnievať, že môže ísť o Leonine nevyvinuté dvojča, ktoré jej mamička čakala. Nález totiž mal aj zuby a vlasy.

Leona potvrdila, že už v roku 2011 začala pociťovať veľmi zvláštne veci. Začala byť citlivá na svetlo aj rôzne zvuky. “Keď som sa zobudila a otvorila oči, začali ma neuveriteľne bolieť a zvonilo mi nepríjemne v ušiach. Lekár mi ale povedal, že mám len zápal”, vypovedala Leona pre britský denník Mirror. Lenže Leonu to nepostihovalo len zo zdravotnej stránky. Zo sebavedomej ženy sa stal ustráchaný a paranoidné človek, ktorý pomaly nedokázal vyjsť z domu von.