Youtuber si na vlastnej koži skúsil prvú triedu s Emirates. Z toho luxusu budete vedľa aj vy!

Z-tohto-vam-padne-1

TIP:  Vedci ani neveria, že našli dávno "stratený" kontinent!

Populárny americký YouTuber Casey Neistat si počas letu z Dubaja do New Yorku prvýkrát vyskúšal prvú triedu spoločnosti Emirates Airlines. Pripadal si tak trochu ako Alenka v ríši divov. A zízať budete pravdepodobne aj vy.

Ponuky jedál porovnateľné s menu v najluxusnejších reštauráciách, pohodlná posteľ či horúca sprcha – Casey Neistat zažil počas svojho štrnásťhodinového letu luxus, o ktorom sa bežným cestovateľom ekonomickej triedy môže len snívať. Svoj let zdokumentoval vo videu, ktoré teraz môžete vidieť aj vy.

Ocitol sa na sedadle za takmer 22 000 dolárov, oddelenom od ostatných vysúvacími dverami. Okrem bohato vybaveného minibaru vo svojej kóji našiel napríklad aj pyžamo a papuče. Pohodlie nadovšetko. Sedadlo sa dalo ľahko rozložiť a stala sa z neho posteľ, podľa Caseyových slov ešte pohodlnejšia, ako jeho vlastná. Nadšený bol aj zo sprchy.

Z-tohto-vam-padne-1

„Musíte si ju rezervovať, tak som si ju objednal čo najbližšie k pristátiu. Tridsať minút môžem v kúpeľni robiť, čo chcem, päť minút mám k dispozícii horúcu sprchu,“ hovorí vo videu.

Let v prvej triede s Emirates vraj jednoznačne zmenil jeho vzťah k cestovaniu, ktoré pre neho inak predstavuje utrpenie.

TIP:  Smiali sa jej, keď povedala, že býva v opustenom bunkri. Keď však videli, ako si ho prerobila, zostali v nemom úžase!