Tento doktor vypustil do sveta správu: „Ľudí zabíja chemoterapia, nie rakovina!“

‘Chemotherapy-Kills-People-Not-Cancer’-Claims-Doctor

TIP:  Toto nechcete zažiť. 15 najbrutálnejších trestov za znásilnenie, ktoré sa praktizujú dodnes

Chemoterapia nemôže identifikovať a chirurgicky zabíjať rakovinové bunky. Tu je jasné, že chemoterapia je toxická liečba, ktorá pravdepodobne dokáže zničiť rakovinové bunky.

Problém je ale to, že zničí všetky veci dobré a aj zlé vo svojej ceste a jednoducho ich nerozlišuje, teda nerobí rozdiel medzi rakovinovými a zdravými bunkami. Iným slovom je chemoterapia intravenózne podávaný jed, ktorí zabíja živú látku. Opakovaná chemoterapia a opakovaná liečba radiáciou zabíja celé telo.

Imunitný systém je veľmi silne zasiahnutý chemoterapiou a často sa tak stáva, že nedostatočne chráni telo pred ostatnými chorobami, čo môže viesť až k smrti.

Približne 67% ľudí, ktorí zomierajú počas liečby rakoviny, tak umreli na infekcie, ktoré vznikajú ako priamy dôsledok zlyhania imunitného systému, kvôli agresívnej a toxickej povahe liekov.

650x350_how_chemotherapy_works_alt_ref_guide

Tu máte vyhlásenie doktora Metheho o rakovine! „Keby som ochorel rakovinou, nikdy by som nešiel na štandardné centrum liečby rakoviny. Obete rakoviny, ktoré žijú ďaleko od týchto centier, majú šancu.“

Štatistické údaje ukazujú, že v priemere 1 z 2 mužov a 1 z 3 žien vykazuje počas svojho života rakovinu. Ešte horšie je, že súčasná liečby rakoviny je často neúspešná a len zhoršuje príznaky ochorenia. Podľa Dr. Jonesa je chemoterapia neúčinná v 97% prípadov.

lung-cancer-cell-dividing-article.__v400248237

Napríklad pacienti, ktorí ochoreli rakovinou prsníka a odmietajú konvenčnú terapiu, žijú 4x dlhšie ako pacienti, ktorí postupujú podľa liečebného systému. Ľudia, ktorí prijali chemoterapiu, zomrú počas 3 rokov od diagnózy, veľké množstvo zomrie ihneď po niekoľkých týždňoch. Toto tvrdí doktor Jones a jediný dôvod, prečo je chemoterapia neustále ponúkaná je, že sa z nej dá profitovať, a to dosť veľké peniaze, ktoré sa lekárskemu priemyslu jednoducho hodia.

TIP:  Až zistíte, aké zdravotné výhody má takto zmrazený citrón, budete to robiť do konca života!