ČÍŇAN SI NECHAL PRIOPEROVAŤ PRSIA. MYSLEL, ŽE TAK ZOŽENIE PRÁCU!

male-breast-implants-600x400

TIP:  Umenie, ktoré oklame Váš zrak

Číňan, ktorý sa pre médiá predstavil ako Ho, obetoval pre nájdenie práce naozaj všetko. Potom, čo sa mu niekoľko mesiacov nepodarilo nájsť zamestnanie, sa rozhodol k radikálnemu riešeniu. Nechal si prioperovať ženské prsia.

Ho bol presvedčený, že ženy majú v Číne viac pracovných príležitostí a že by mu prsia mohli dopomôcť získať job. Na operáciu si musel požičať 39 000 juanov. Operácia prebehla dobre a tridsaťročný muž sa teraz pýši krásnymi prsiami. No zabudol o tom povedať svojej rodine, a tak, keď sa vrátil z nemocnice domov, jeho rodičia boli v úplnom šoku.

male-breast-implants-600x400

„Strašne ma to vydesilo. Ako môže muž s takými prsiami vôbec vyjsť na ulicu,“ vyhlásila jeho matka, ktorá vraj preplakala niekoľko dní vo svojej izbe.

Matke sa nakoniec podarilo syna presvedčiť, aby si prsia nechal zase odoperovať, aj keď ten ich veľmi túžil najprv uplatniť pri pracovnom pohovore. Ho sa teda vybral do nemocnice, ale na odstránenie prsného implantátu si aj tentoraz musel vyjednať pôžičku. Tú však nedokázal splácať, navyše mu z banky volali skoro každý deň, až sa nervovo zrútil.

Potom, čo sa o celú vec začala zaujímať tlač, banka zmiernila svoje požiadavky a v súčasnosti prebiehajú rokovania medzi oboma stranami, ako dlh umoriť. Je potrebné však mať na pamäti, aký šialený nápad celú situáciu spôsobil.

TIP:  Takto sa zmenili herci "Twilight Ságy" za 9 rokov